Wyprawa na Hawaje

Wyprawa na Hawaje

Wyprawa na dużą wyspę hawajską - Big Island i nauka hawajskich technik uzdrawiania

Proponujemy Wam czternastodniową wyprawę, w dniach 01 – 15 marzec 2019 roku na dużą wyspę Hawajską (Big Island). Czas będziemy spędzać na praktycznej nauce ho´oponopono i innych rytuałach pochodzących z hawajskiej wiedzy Huny, na medytacjach w miejscach mocy, rozmowach z żywiołami, na wędrówkach przez tropikalne lasy, paprocie i inne typowe tylko dla Hawai roślin, oglądanie wodospadów, unikatowych miejsc wyspy i poznawanie tradycji lokalnej.

 

Hawaje nazywane są Rajskim miejscem Aloha, do którego przybywa każdy, kto jest spragniony kontaktu z samym sobą. To piękne, magiczne miejsce sprawia, że poznajemy samych siebie, budujemy więź ze sobą i z tym co nas otacza.

Hawajska wyspa jest magicznym miejscem, w którym sobie przypominamy kim jesteśmy i co to jest miłość do siebie i tego co nas otacza. Na Hawajach wibrację miłości odczuwa się szczególnie mocno i praktycznie wszędzie. Pod czas naszej wyprawy uczymy się odczuwać się miłość również w naszych Sercach. Wszyscy posiadamy zdolność kochania, umiejętność pomnażania miłości, rozsiewania jej wszędzie wokół i obdarowywania miłością wszystkich i wszystkiego co nas otacza. Ty też możesz się nauczyć lub przypomnieć jak to się robi.     

 

Podczas pobytu na Hawajach będziemy poznawać i praktykować zasady Hawajskich Technik Uzdrawiania, szamańskich medytacji, rozmawiać z żywiołami mieszkającymi na Hawajach, jak i zwiedzać poniżej wymienione piękne miejsca:

 

 

 Wszystkich zainteresowanych wyprawą na Hawaje prosimy o kontakt bezpośredni

pod nr + 48 601 31 99 89 lub mail office@hooponopono.com.pl 

wyprawanahawaje.eu