Luksusowy olejek do masażu, orzeźwiający z zielonej herbaty i paczuli

Dostępność: W magazynie

21,90 zł

Krótki opis

Luksusowy olejek do masażu, orzeźwiający z zielonej herbaty i paczuli, masaż olejkiem orzeźwiającym z zielonej herbaty i paczulipobudza siły witalne, dodaje energii i zachęca do aktywności. Olejki z zielonej herbaty i paczuli stymulują układ nerwowy i zapewniają jasność umysłu. Oleje roślinne i witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry, dzięki czemu pozostaje jędrna i elastyczna.

olejek do masażu

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • olejek do masażu

Szczegóły

Luksusowy olejek do masażu, orzeźwiający z zielonej herbaty i paczuli

 

Masaż olejkiem orzeźwiającym z zielonej herbaty i paczulipobudza siły witalne, dodaje energii i zachęca do aktywności. Olejki z zielonej herbaty i paczuli stymulują układ nerwowy i zapewniają jasność umysłu. Oleje roślinne i witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry, dzięki czemu pozostaje jędrna i elastyczna.

 

Olejki aromaterapeutyczne - wzmacniają efekt pielęgnacyjny i wprowa¬dzają w dobry nastrój.

 

Pojemność butelki wynosi 250 ml.

 

Luksusowe olejki do masażu firmy NATURALIS wykorzystują niezwykłe działanie olejków aromaterapeutycznych.

 

Masaż olejkami aromatycznymi pozwala uzyskać wielopoziomowy efekt: leczniczy, profilaktyczny oraz relaksacyjno-kosmetyczny, jak i wprowadza w lepszy nastrój.

 

Są przeznaczone do stosowania w gabinetach oraz w warunkach domowych, do pielęgnacji ciała po kąpieli. Na skutek stosowania olejków skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i aksamitnie gładka.