według Dr. Sten Hew Len

według Dr. Sten Hew Len

 

Uproszczona metoda Hooponopono stworzona przez Dr. Ihaleakala Hew Len

 

Wieloletnim uczniem Morrnah N. Simeona jest Dr. Len. On też, po śmierci Morrnah, w 1992 roku, przejął kierownictwo ugruntowanej przez nią fundacji „Foundation of I”. Obecnie jest światowej sławy nauczycielem, ponownie zmodernizowanej przez siebie metody „Self I Dentity Hooponopono”.

 

Według jego teorii wszyscy jesteśmy ważnym elementem wszechświata, jak i wszechświat jest ważnym elementem w nas. Lustro zewnętrznego świata zawsze odzwierciedla świat wewnętrzny człowieka. Dlatego każdy z nas jest w sposób nieograniczony, odpowiedzialny za wszystkie zaistniałe we wszechświecie rzeczy, zdarzenia i sytuacje, łącznie z osobistym spostrzeganiem podświadomości, nadświadomości i świadomości.

 

Wystarczy wiec, jeżeli człowiek, oczyszczając swoje negatywne programy myślowe, a emocjonalne wzorce, wzorce wiary i przeświadczenia, będzie mieć pod kontrolą, będzie rozwijać się w pozytywnym kierunku, to w końcowym efekcie „dojdzie” do źródła miłości bezwarunkowej. W skrócie proces ten można nazwać, jako etap oczyszczanie w całości istniejących jeszcze negatywnych potencjałów w naszym wnętrzu i zbudowanie czystego połączenia między człowiekiem a Boskością.

 

Skrócona wersja Hooponopono, zaproponowana przez Dr. Len, przedstawia się następująco.

 

Jest mi bardzo przykro


że jestem w rezonansie z tym .....……. problemem, że jestem częścią tego problemu. Jeżeli ja, w tym lub innym wcieleniu, świadomie lub nie świadomie, skrzywdziłem innych, to jest mi z tego powodu bardzo przykro.

 

Proszę wybacz mi / przebacz mi


najwyraźniej przeszkodziłem innym w subiektywnym rozwoju własnym, zdobywanym poprzez indywidualne doświadczenia życiowe. Może byłem wtedy przestępcą i cała wina była po mojej stronie. Może działałem wbrew porządkowi wszechświata, proszę o wybaczenie mi, jednocześnie ja wybaczam wszystkim tym, którzy brali w tym problemie udział. Na koniec przebaczam sobie, gdyż najwyraźniej jestem winny tej sytuacji, a jednocześnie jestem poszkodowanym.

 

Kocham Ciebie / Was / siebie


kocham siebie i respektuje w sobie, to co jest boskie we mnie, przyjmuje problem, który się właśnie pojawił, uzdrawiam go (oczyszczam) miłością we mnie, kocham siebie, kocham Ciebie, kocham wszystkich, którzy biorą udział w tym problemie.

 

dziękuję


dziękuję za przeprogramowanie, dziękuję za transformacje negatywnych energii w pozytywne, dziękuję za oczyszczenie i uzdrowienie, dziękuję za nową wiedzę zdobytą tym doświadczeniem.

 

Spróbuj proszę choć jeden raz i doświadcz radość i wdzięczność powstałą na skutek pozytywnych zmian, które powstają w Tobie samym i Twoim otoczeniu.

 

Cel Hooponopono – odnajdź swoją boskość w Sobie

 

 

Copyright text 2014 by Krystyna Kwiecinski